ציוד לקוסמטיקאיות מצליחות

טיפולי הסרת שיער הפכו בשנים האחרונות לאחד מטיפולי החובה בכל מכון קוסמטיקה מקצועי המכבד את עצמו. השיטות השונות לטיפולי הסרת שיער מיושמות באמצעות אביזרי מכשור שונים, כאשר בין יתר השיטות החדישות והיעילות ביותר לטיפולים אלו מיושמים באמצעות שיטת ה-MP4 המסוגלת להתאים את עצמה למגוון רחב של אוכלוסיות בעלות גוון שיער גוף בהיר וכהה כאחד.

 

הסרת שיער בשיטת ה-MP4 מיושמת באמצעות מכשיר ייעודי הפועל בטכנולוגיה מתקדמת המאפשרת למעפילי המכשיר לבצע בקרה מלאה על היקף פעימות האור הנשלחות מהמכשיר לאזורי הטיפול ובכך למעשה לשלוט באופן המיטבי ביותר על עוצמת הבזק האור. כיום, מכשירי MP4  להסרת שיער מהווים אמצעי ציוד לקוסמטיקאיות המעוניינות לשדרג ולייעל את תחום טיפולי הסרת השיער המוצעים על ידיהן. בנוסף ליכולות הבקרה על הבזקי האור, מכשירי ה-MP4 משלבים בתוכם גם מערכת קירור היכולה לסייע על הכאב העלול להתלוות לטיפול בקרב מטופלים מסוימים הרגישים לעוצמת הבזק האור על האזור המטופל בגופם.

 

טיפולי הסרת שיער בשיטת MP4 – כל היתרונות

 

  • מאפשר טיפול המותאם באופן אישי לכל לקוח/ה בהתאם לגוון עורו, צבע שיער גופו וצפיפות השיער באזורי הטיפול המיועדים.
  • מכשיר מתקדם המאפשר שילוב של מספר עוצמות הבזק שונות המאפשרות טיפול מהיר ויעיל עם תוצאות חלקות במיוחד ולאורך זמן.
  • המכשיר מגיע עם מערכת קירור מובנית המסייעת להקלה על הכאב בקרב לקוחות עם סף כאב נמוך.
  • הטיפול באמצעות המכשיר מיועד גם לבעלי עור בגוון שזוף וזאת מכיוון שבניגוד למכשירי הסרת שיער אחרים בהם לא ניתן להיחשף לשמש בין טיפול לטיפול, מכשיר הmp4 איננו מונע את חשיפת גוף המטופל לשמש במהלך סדרת הטיפולים.
  • מספר הטיפולים מותאם לכל מטופל בהתאם למאפייניו השונים ובהתאם לשטח אזורי הטיפול הנדרשים. בממוצע, טיפולי הסרת שיער באמצעות מכשיר ה-4MP מתקיימים במסגרת 5 עד 10 סשנים שונים של טיפול.
  • טיפול יעיל עם שיעורי הסרה גבוהים במיוחד- כ-80% מהשיער המיותר בגוף מוסר לאורך סדרת הטיפולים הנדרשת.

 

לסיכום, טיפולי הסרת שיער באמצעות מכשיר ה-4MP מהווה את אחת משיטות הטיפול המומלצות והיעילות ביותר לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין להסיר את השיער המיותר מגופו לפרקי זמן ממושכים ובאחוזי הסרה –הצלחה גבוהים במיוחד. כפועל יוצא מכך, מכשירי ה-4MP להסרת שיער הפכו לאחד ממכשירי הסרת השיער החיוניים וההכרחיים לכל קוסמטיקאית המעוניינות למתג את עצמה כבעלת מוניטין והצלחה בתחום הסרת שיער לנשים וגברים כאחד.

לקטלוג המכשירים שלנו לחצו כאן >>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *