להצלחה הרבה פנים..

קוסמטיקאיות מצליחות מספרות

בשנים האחרונות המהפכה הטכנולוגית בעולם האסתטיקה תפסה תאוצה.
התוצאות שניתן לספק ללקוחות בזמן קצר ובטיפול טכנולוגי קצר השתדרגו באופן משמעותי בכלל התחומים בענף; טיפולי הפנים, הגוף, הסרות השיער והצרות ההיקפים.
מגמה זו הגבירה מחד את הפוטנציאל העסקי הטמון בכניסה לתחום ומאידך האיצה את התחרות ואת הכניסה של קוסמטיקאיות ומכונים חדשים לענף.
יצאנו לפגוש ארבע קוסמטיקאיות מצליחות המשלבות טכנולוגיה בקליניקה ולשמוע מהן עוד על המגמות בתעשיית היופי.

מירב גוזני, קוסמטיקאית מזה 24 שנים.

מירב, ספרי קצת על עצמך כאשת מקצוע:
אני בעלת מרכז טיפוח בגבעת אלה שבעמק יזרעאל. האני מאמין שלי הוא שימוש בטיפולים המדגישים את העור של כל לקוחה ומאפשרים ליופי הפנימי והחיצוני להקרין החוצה. המטרה שלי היא לשחרר את הלקוחות שלי מאיפור וכיסוי וזאת בעזרת עבודה עם טכנולוגיות מתקדמות לטיפול בפנים וגוף כאחד המעניקים מראה טבעי יפה וצעיר יותר.

מה ההתמחות העיקרית שלך בטיפולים אסתטיים:
אני מתמחה בטיפול פנים, ומציעה טיפולי אנטי אייג'ינג, אקנה, גיהוצי פנים, מיצוק, חידוש העור, המסת שומנים והעלמת צלוליטיס. אני מאמינה בליווי אישי ובשילוב טכנולוגיות. המכשור שלי בקליניקה הוא של חברת 4MP שמעניקה לי ליווי באופן שוטף.

כיצד באמת שילוב הטכנולוגיה של 4MP משדרג מבחינתך את הטיפולים?
כמי שעושה שימוש בטכנולוגיות למעלה מ- 15 שנה אני מעידה ממקור ראשון על אפקטיביות הטיפולים והתוצאות המרשימות של המכשור שלהם, התוצאות נשארות גם לאורך זמן, בטיפולי הפנים והגוף כאחד דוגמה מצוינת הוא מכשיר ה-COOLSHAPING של החברה, באמצעותו אני מבצעת טיפולי הצרת היקפים ומאפשרת ללקוחותיי להיפטר ממצבורי שומן "עקשן" ולהוריד מידה במכנסיים ללא כל דיאטה מיוחדת. הלקוחות שמסיימות את התהליך מרוצות ותמיד מפנות אלי חברות אחר כך. הידע והניסיון שלי מאפשרים לי לאבחן את נתוני המטופלים שלי ולהתאים את הטכנולוגיה, השילובים ושיטת העבודה לצרכיו של כל אחד ולהגיע לתוצאה מירבית.

מריאנה פפיסמדוב.

סטודיו SHAPE LINE באשדוד. 32 שנה בתחום הספורט. מטפלת מוסמכת מטעם הלשכה למקצועות הרפואה המשלימה ומנהלת את פורום פילאטיס באתר DOCTORS

מה הצורך העיקרי של לקוחות המגיעים אלייך לטיפולי גוף?
כולן מעוניינות להיראות במיטבן, לממש את הפוטנציאל המלא של גופן. אנו בוחנות כל אחת לפי נתוניה האישיים ופועלים להעניק לה את התוצאה הטובה ביותר תוך התייחסות לקונטור כלומר החיתוך המושלם לצורת הגוף. גם פיסול של הגוף ודיוק בפרופורציות , כשאני עובדת עם לקוחה אני מוודאת איתה מה הייתה מעוניינת להשיג ואם ישנם אלמנטים שאיליהם אני שמה לב מעבר למה שהיא ביקשה אני מציינת זאת לפניה , כגון פיסול קו מותן , פנים ירך בטן זרועות ועוד.

כיצד הטכנולוגיה תורמת ליכולת לעצב את הגוף?
אני מגיעה מתחום הספורט ופוגשת לקוחות רבים שמשקיעים מאמצים רבים בכושר ובתזונה אך לא מצליחים להיפתר מעודפי שומן במקומות מרכזיים בגופם, מצב הפוגע בביטחונם העצמי ומסב לה תסכול רב. השילוב של טכנולוגיה בעיני לא מבטל את הצורך בכושר גופני, שחשוב גם לשמירה על הבריאות וגם על המראה החיצוני, אך מאפשר להגיע לתוצאה מושלמת בזכות הסינרגיה שבין התהליכים. השימוש במכשיר ה-Cool Shaping מאפשר להגיע לרמת גימור גבוה במיוחד. זה דורש מאיתנו להקפיד על מקצוענות בעבודה עם הידיות של המכשור, רמת השאיבה וכו' אך הפידבקים מהלקוחות שווים הכל.
אין ספק ששילוב מדויק בין תזונה ספורט וטכנולוגיה, מבטיחים את התוצאה שכולנו חולמות עליה.

תוך כמה זמן רואים תוצאות?
בעבודה נכונה במרבית המקרים מתחילים לראות תוצאות כבר חודש לאחר הטיפול הראשון. גםעבור אלו שאין להן אפשרות מסיבות שונות להגיע לאימונים יש אפשרות להגיע לתוצאה בשילוב של תזונה תומכת ומעקב ממוחשב שמודד את תהליך ההתקדמות לאורך כל הדרך . כמובן שרצוי לשים דגש בתהליך כולו על תזונה וכושר ולאחר קבלת התוצאה להמשיך עם אורך חיים בריא.

לריסה טחלוב

קוסמטיקאית 20 שנה. בעלת רשת לריסה קוסמטיקס עם סניפים בראשון לציון ובחולון.

לריסה, מה הדבר המרכזי שמבדל אותך מקוסמטיקאיות אחרות?
אני קוסמטיקאית מנוסה, פגשתי מגוון של לקוחות ואני מציעה מגוון רחב של תחומי טיפול כמו טיפולי פנים, הסרות שיער, איפור קבוע ועוד. הבידול שלי מבוסס על מקצועיות, תוצאות, טכנולוגיה מהשורה הראשונה ומעל הכל יחס אישי.

האם הפתרונות הטכנולוגיים מחליפים לדעתך טיפולים פולשניים כמו ניתוחים?
לעיתים פתרונות טכנולוגיים נותנים ללקוחותי תוצאות קרובות מאוד למתיחות פנים. ניתוח זה דבר מאוד מסוכן בעיני ואני שמחה להציע ללקוחות שלי טיפולים שהם לא פולשניים ועדיין מבטיחים תוצאות מצויינות. הרבה פעמים השילוב הנכון הוא תכשירים, טכנולוגיה ואורח חיים בריא.

מה הדבר שאת הכי אוהבת במקצוע?
את החיבור האישי ללקוחות שלי במשך שנים. להכיר כל אחת ואחת מהן באופן אישי, מבחינתי זה זמן בילוי שלי איתן.

עם אילו טכנולוגיות את עובדת?
התחלתי עם טכנולוגיית הסרת שיער של 4MP שיצרה לי קהל לקוחות רחב במיוחד והיום אני עובדת ומתרחבת גם לטיפולי פנים בטכנולוגיה RF I- VERMA DERM של 4MP. אני מתכננת לרכוש טכנולוגיות נוספות כדי שאוכל כל הזמן לחדש ללקוחות שלי

למה בחרת דווקא בטכנולוגיה של 4MP?
נפגשתי עם 4 חברות והייתי לי כימייה טובה עם הנציג של 4MP. ליתר ביטחון ביררנו בעלי ואני עם חברות בתחום וקיבלתי המלצה חד משמעית ללכת איתם. עם הזמן הבנתי שזו הייתי הבחירה הנכונה לא רק בגלל ההמלצות והתוצאות של הטכנולוגיה אלא בגלל שהם נשארו שם גם אחרי המכירה. הם מספקים לי ייעוץ מקצועי שוטף בטלפון, הכשרות לעובדות חדשות שאני מכניסה לסניפים, עזרה בבניית הפעילות השיווקית שלי, חומרים פרסומיים על הטכנולוגיה ובקיצור נותנים מענה נרחב לצרכים של העסק שלי.
.

פנינה שלום מירושלים.

קוסמטיקאית 8 שנים עובדת עם טכנולוגיה שנה.

פנינה, איך בנית את העסק שלך?
בניתי את העסק שלי לפני 8 שנים התחלתי רק עם טיפולי פנים ולאט לאט הרחבתיי את העסק להסרת שיער ולפני שנה הוספתי מכשור של 4mp להסרת שיער. המכשור אפשר לעבוד מהר יותר, לייצר הכנסה גבוהה יותר ולתת תוצאות לאורך זמן. הליווי של החברה היה קריטי עבורי לבנייה כיוון וזו הפעם הראשונה שנכנסתי לעולם הטכנולוגי, בגלל זה החלטתי ללכת על 4MP שהתחייבו ללוות אותי עסקית.

האם לדעתך יש מספיק ביקוש להסרת שיער בטכנולוגיה?
בהחלט, זה תחום עם מודעות גבוהה מאוד, אם עוד לא עשית טיפולי הסרת שיער את חריגה..

ירושלים זו עיר עם אופי.. לא כולם חשופים לכל אמצעי המדיה, איך את מפרסמת את עצמך?
אני מפרסמת את עצמי בכל מני דברים קודם כל מפה לאוזן דרך לקוחות שמכירות אותי ומביאות לקוחות חדשות. אני גם מפרסמת את עצמי ברשתות החברתיות, פייסבוק והאינסטגרם מאוד חזקים. יש לי מגוון גרפיקות מוכנות לטובת הפרסום, שקיבלתי מ-4MP כחלק מרכישת המכשיר וממשיכה לקבל מידי חודש, בנוסף יש חומר מודפס שקיבלתי מהם לפרסום בסמוך למכון. כל זה בנוסף לפעילות שיווקית עצמאית שאני עושה מידי חודש, מול חוג הלקוחות שלי וללקוחות באזור בכלל.
מה היתרונות המרכזיים בהסרות שיער בטכנולוגיה לדעתך?
נורא פשוט- אין לכך חסרונות.
זה מאפשר ספונטניות, ביטחון, נוחות וחוסך זמן לטווח הארוך. הטיפול מתומחר במחיר שנגיש לכולם, הוא נעים ונוח וכמובן שאני משתדלת שגם חוויית הביקור במכון לטובת הטיפול תהיה הכי נעימה שניתן.

רוצה להצטרף להצלחה?

השאירי פרטים:

עיר:

 אני מאשר/ת קבלת חומר פרסומי